آموزش بازرسی فنی تاور کرین

بازرسی فنی تاور کرین
بازرسی فنی تاور کرین
تیر ۷, ۱۳۹۴
مشتری مداری تاور کرین سپهر کرین
مشتری مداری
تیر ۷, ۱۳۹۴
بازرسی فنی تاور کرین
بازرسی فنی تاور کرین
تیر ۷, ۱۳۹۴
مشتری مداری تاور کرین سپهر کرین
مشتری مداری
تیر ۷, ۱۳۹۴
آموزش بازرسی فنی تاور کرین

امروزه تاور کرین یا همان جرثقیل برجی به یکی از ملزومات ساخت‌وسازهای عظیم تبدیل شده است. سدسازی، برج‌سازی، سیلوسازی‌، پل‌سازی و... نمونه‌هایی از سازه‌هایی هستند که جهت ساخت به تاورکرین نیازمند هستند. همانطور که جرثقیل‌های برجی قدرت مانور و حمل بار بسیار سنگین را دارند اگر بصورت ایمن استفاده نشوند ممکن است خطرساز شوند. امروزه نیاز به بازرسی فنی جرثقیل برجی بیش از پیش احساس میشود.

بسیاری از حوادثی که سالیانه رخ میدهد بدلیل عدم برنامه‌ریزی در بهره‌برداری از تاورکرین‌ها میباشد. نصب و راه‌اندازی تاور کرین بقدری کار حساس و تخصصی‌ایی میباشد که درصورت کوچکترین اشتباهی سبب بروز حوادث ناگواری خواهد شد. به همین جهت بهتر است جهت اجاره تاورکرین از یک مرکز معتبر استفاده کنید. البته رعایت نکاتی پیش از نصب و مونتاژ تاور کرین نیز وجود دارد که در مقاله ایی بصورت مفصل در این رابطه توضیح خواهیم داد.

مهمترین عواملی که باید در بازرسی فنی جرثقیل برجی درنظر گرفته شود:

- استفاده از تاورکرین در محیط‌های با خاک محکم و سفت
- زیرسازی مناسب برای جک‌های تعادلی
- توجه به جداول بار جرثقیل‌های برجی (اضافه بار روی بوم منجر به واژگونی تاورکرین یا شکسته شدن بوم میگردد)
- استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب
- بازرسی روزانه فنی تاور کرین پیش از استفاده توسط اپراتور
- توجه به خطوط برق و تجهیزات متحرک در محل استفاده از جرثقیل
- انجام بازرسی‌های دوره ای توسط شرکت معتبر بازرسی

انواع بازرسی فنی جرثقیل برجی

آموزش بازرسی فنی توسط تاور کرین سپهر کرین

شرکت تاور کرین سپهر کرین با سالها تجربه در امر مونتاژ و دمونتاژ انواع تاورکرین توانسته است در بازرسی جرثقیل‌های برجی نیز به فعالیت بپردازد. علاقه‌مندان میتوانند از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت با مشاوران ما تماس گرفته و راه‌های آموزش بازرسی فنی تاور کرین را جویا شوند. کارشناسان این مرکز آمادگی لازم را به جهت انجام بازرسی‌های فنی و آموزش آن را از نظر امکانات و سطح آموزشی بالا دارا میباشند. در این آموزشها کلیه استاندارهای لازم جهت بازرسی فنی جرثقیل برجی بصورت عملی و کارگاهی به دانش آموختگان عزیز آموزش داده میشود.

 
۵/۵ - (۱ امتیاز)
تماس با مشاوران و استعلام قیمت