اسکلت شهرهای بزرگ جهان با استفاده از تاورکرین ها بنا میشود. امروزه به هر گوشه و کنار شهرهای بزرگ یا کوچک که نگاهی بیاندازید حداقل یکی از انواع تاور کرین (جرثقیل برجی) را مشاهده خواهید کرد. اما رمز و راز این تاور کرین ها چیست؟ چگونه تاور کرین را به محل موردنظر منتقل میکنند؟ چگونه تاورکرین را در زمان اندک مونتاژ میکنند؟

مردم به ندرت پیش آمده که تاورکرین ها در سطح شهر در حال عبور و مرور مشاهده کنند. اما این جرثقیل ها چگونه حمل و نقل میشوند؟ این ها سوالاتی است که برای مردم در جهان مدرن بوجود آمده و در این مقاله به آنها پاسخ میدهیم.

 

حمل و نقل تاور کرین چگونه انجام می‌شود؟

تاورکرین ها در قطعات بسیار کوچک به محل موردنظر حمل میشوند. انواع قطعات موردنیاز تاور کرین بوسیله کامیون های کِشنده به محل موردنظر منتقل می‌شوند. معمولا این کامیون ها 10 چرخ یا 12 چرخ بوده و قدرت بسیار بالایی جهت حمل دارند. وظیفه حمل تمامی قطعات تاورکرین مانند: سکشن های ارتفاعی ، فلش و کن فلش تاور کرین ، کالسکه یا شاریوت ، کله قندی ، کابین ، الکتروموتورها و... به عهده همین کامیون ها می‌باشد. سپس قطعات تاور کرین بوسیله جرثقیل های تلسکوپی به یکدیگر مونتاژ میگردند. 

حمل و نقل تاور کرین توسط تاورکرین سپهرکرین

شرکت تاور کرین سپهر کرین دارای کارشناسانی باتجربه برای تمامی مراحل حمل و نقل ، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین میباشد. حمل و نقل تاور کرین به تمامی نقاط ایران با درنظر گرفتن تمامی شرایط ایمنی و با استفاده از ماشین آلات مناسب این امر که شامل تسمه‌ها و زنجیرهای مناسب می‌باشد؛ انجام می‌گیرد. حمل و نقل تاورکرین بسیار حساس بوده و باید به گونه‌ای انجام شود که در حین انتقال تاور کرین از استاندارد خود خارج نشود. بیمه نامه حمل و نصب تاور کرین ضامن کیفیت خدمات تاور کرین سپهر کرین می‌باشد.

تمامی شرایط ذکر شده شامل خرید تاورکرین و اجاره تاور کرین نیز می‌گردد. به این معنی که اگر شما از سپهرکرین جرثقیلی اجاره یا خرید کنید با تمامی شرایط استاندارد به محل موردنظر شما در کمترین زمان حمل و مونتاژ میگردد.

راه‌های تماس با تاور کرین سپهر کرین

09125697890
026-36107375

دیدگاهتان را بنویسید