قابلیت تاور کرین ریموندی ۱۸ تن در مرمت ساختمانی تاریخی

تاور کرین زوم لاین D800
کاتالوگ تاور کرین زوم لاین Zoomlion D800-42
اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۰
تکنولوژی نوین در تاور کرین
۸ تکنولوژی نوین در تاور کرین ها
اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۰
تاور کرین زوم لاین D800
کاتالوگ تاور کرین زوم لاین Zoomlion D800-42
اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۰
تکنولوژی نوین در تاور کرین
۸ تکنولوژی نوین در تاور کرین ها
اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۰
تاور کرین ریموندی
۵/۵ - (۱ امتیاز)

تاور کرین ریموندی پیشرو بین المللی در صنعت خدمات ساختمانی برای بیش از ۷۰ سال است که به اجاره و فروش جرثقیل تاور کرین در سراسر دنیا می‌پردازد.

چرا تاور کرین ریموندی لوفینگ ۱۸ تن LR273 ؟

این بار تاور کرین Raimondi مدل LR273 در بزرگترین بازسازی یک ساختمان تاریخی در آمریکای شمالی استفاده میشود. از مزایای این مدل تاور کرین می‌توان به زوایای نوسان گسترده ، ظرفیت بالابری برتر و سهولت نصب و افزایش ارتفاع آن اشاره کرد.

تاور کرین ریموندی LR273 یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های این نوع جرثقیل در کانادا، به‌ویژه در کلان‌شهرهای بزرگ مانند تورنتو است. ساختمان‌های بلند تقاضا فزاینده‌ای جهت نصب این تاور دارند و همین مسئله این جرثقیل را به یک دارایی مناسب و یکی از بهترین مدل‌های کاربردی و محبوب این برند تبدیل کرده است. از همین مدل لوفینگ برای ساخت اولین هتل تمام شیشه‌ای Nobu Residences در مرکز شهر تورنتو نیز استفاده شده است.

در این پروژه بازسازی شرکت آونیو بیلدینگ از دو جرثقیل برجی Raimondi LR273 Luffing برای بازسازی The United Bldg، یک ساختمان تاریخی در تورنتو، کانادا استفاده کرد.

 

تاور کرین ریموندی لوفینگ

تاور کرین ریموندی با انجام این پروژه توانست جایگاهی را در دنیای حفاظت‌های تاریخی بدست آورد. این ساختمان آپارتمانی ۵۵ طبقه است که در سال ۱۹۲۸ ساخته و در سال ۱۹۶۱ توسعه داده شد. بازسازی ساختمان یونایتد بدلیل عظمت و حساسیت آن، به بزرگترین پروژه بازسازی میراث فرهنگی در آمریکای شمالی تبدیل شده است.

مشخصات فنی تاور کرین ریموندی ۱۸ تن

جیم پاتولو، رئیس شرکت آونیو بیلدینگ، گفت: «شرکت ریموندی با اجاره تاور کرین Raimondi LR273، توانست نقطه عطفی دیگر به مجموعه ساخت‌وساز خود اضافه کند.»

وی افزود در این پروژه مرمت، دو عدد تاور کرین ۱۸ تن بین دسامبر ۲۰۲۳ و ژانویه ۲۰۲۴ نصب شده‌اند. این دو جرثقیل در حال حاضر در ارتفاع ۶۰ و ۵۴ متر، با طول بازوی ۴۵ و ۵۰ متر و بار نوک ۴.۵۰ تن در محل قرار دارند.

همچنین این جرثقیل برجی مجهز به وینچ بالابر ۸۶ کیلوواتی، LR273s  با حداکثر سرعت ۲۰۴ متر در دقیقه بالا میرود و دارای ظرفیت درام ۹۸۰ متر است که عملکرد بالابری عالی دارد.

چالش های نصب تاور کرین ریموندی

بدلیل اجرای همزمان پروژه حفظ نمای ۱۰ طبقه ساختمان و سیستم‌های نگهدارنده فولادی سازه آن؛ ۷۵ درصد از فضای سایت ساخت و ساز قبلاً اشغال شده بود. ما موقعیت نصب هر دو جرثقیل را به دقت ارزیابی کردیم تا از حداکثر ایمنی و کارایی در محل ساخت و ساز اطمینان حاصل کنیم.

پاتولو افزود که کاهش شعاع خارج از سرویس، ۱۶ و ۱۷ متر، و سهولت نصب تاور کرین LR273، به لطف بهینه‌سازی وزن مدل، از ویژگی‌های کلیدی در نظر گرفته شده در مرحله برنامه‌ریزی سایت بود.

قابلیت زوایای نوسان گسترده تاور کرین LR273 که امکان پوشش بیشتر سایت را فراهم میکند به همراه عملکرد برتر دستگاه از نظر ظرفیت بالابری نیز نقش مهمی در استفاده از این مدل جرثقیل خاص ایفا کرده است.

اجاره تاور کرین ریموندی

اجاره و خرید تاور کرین ریموندی

تاور کرین سپهرکرین با بیش از نیم قرن تجربه، بهره‌مندی از کادر فنی ماهر و سابقه بالا در انجام پروژه‌های دولتی و تخصصی بسیار در سراسر کشور امکان انجام پروژه‌های مشابه نصب و احداث انواع تاور کرین ریموندی را با نهایت ایمنی و کارایی تضمین کند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تاور کرین ریموندی ۱۸ تن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با مشاوران و استعلام قیمت