خرید و فروش تاورکرین

خرید و فروش تاور کرین تنها بخشی از خدماتی است که شرکت تاورکرین سپهرکرین به مشتریان عزیز ارائه میدهد. این مرکز بدلیل واردات مستقیم تاورکرین پتن فرانسه، جرثقیل‌ها را با قیمتی بسیار مناسب به متقاضیان عرضه میدارد. تمامی تاورکرین ها شامل بیمه نامه حمل و نصب بوده و با گارانتی و خدمات پس از فروش در محل انتخابی مشتری تحویل داده میشوند.

فروش تاورکرین نو و دست دوم

شرکت تاورکرین سپهر کرین نسبت به محیط کاری و پروژه شما امکان ارائه انواع تاورکرین نو یا دست دوم را دارا می‌باشد. لازم بذکر است تاور های دست دوم بدون نیاز به تعمیرات و کاملا سالم و با گارانتی حمل و نصب به خریداران عرضه میگردد. این جرثقیل ها قبل از تحویل کاملا بررسی شده و بدون نیاز به هزینه جانبی آماده فروش می‌باشد.

خرید و فروش تاورکرین در تناژ گوناگون

شرکت تاورکرین سپهر کرین بعنوان نماینده تاورکرین پتن فرانسه آماده فروش و اجاره تناژ مختلف تاورکرین از 2 تن تا 25 تن به مشتریان میباشد. اگر هنوز نمیدانید که چه تاورکرینی مناسب پروژه ساختمان سازی شماست با مشاوران تماس بگیرید. همچنین میتوانید از بخش دانلود کاتالوگ اطلاعات بیشتری درمورد تاورکرین های پتن و مشخصات فنی هر یک بدست آورید. این اطلاعات شما را در خرید جرثقیل برجی مناسب کمک خواهد کرد.

جهت اطلاع از قیمت اجاره یا خرید و فروش تاورکرین با ما تماس بگیرید.

09125697890
026-36107375

خدمات پس از فروش تاورکرین سپهرکرین

پس از اجاره یا خرید تاورکرین از شرکت تاورکرین سپهر کرین ، جرثقیل شما با بیمه نامه حمل و نصب و در کمتر از 24 ساعت در محل موردنظر به شما تحویل داده میشود. اگر مایل به استفاده از تمامی خدمات و پشتیبانی از جرثقیل خریداری شده نیز میباشید؛ ما این امکانات را در اختیار شما قرار میدهیم.

1. بازرسی فنی و ایمنی تاورکرین

به جهت کاهش حوادث و افزایش ایمنی تاورکرین، میتوان بصورت دوره‌ای این جرثقیل‌ها را مورد تست و بازرسی فنی و ایمنی قرار داد. لازم بذکر است امور آموزشی و بالا بردن اطلاعات فنی و ایمنی در افراد مرتبط با تاورکرین میتواند در بروز حوادث انسانی بسیار تاثیرگذار باشد.

شرکت تاورکرین سپهرکرین با تکیه بر نیروهای متخصص و اخذ مجوزهای لازم در امور بازرسی ایمنی و فنی میتواند شما را در افزایش ایمنی تاورکرین خریداری شده یاری دهد.

2. آموزش نیروهای استفاده کننده از تاورکرین

در سالهای اخیر افرادی که با تاور کرین مرتبط میباشد با حوادث متعددی در حین کار با این دستگاه مواجه شده‌اند. نکاتی که باید هنگام مونتاژ تاورکرین رعایت شود در جلوگیری از این سوانح بسیار اثرگذار خواهد بود.

شرکت تاورکرین سپهرکرین مجوز آموزش کار با جرثقیل‌های برجی را نیز دارا میباشد. به همین دلیل میتواند خدمات شایسته‌ای را در جهت کاهش حوادث ناشی از کار با جرثقیل‌ها به مشتریان عزیز ارائه دهد.

3. نگهداری و تعمیرات تاورکرین

در ابتدا لازم است که در هنگام خرید تاورکرین از اصالت قطعات و لوازم آن اطمینان حاصل کنید تا در حین استفاده از جرثقیل دچار مشکل و صرف هزینه اضافی نگردید. پس از آن لازم است در طول زمان استفاده از تاورکرین مقررات بهره‌برداری از آن را رعایت کنید. وزنه های تعادل از مهمترین لوازم تاورکرین است که باید بطور مرتب بازرسی شوند. پایه های تاورکرین اگر به حالت ثابت باشند باید پیچ های نگهدارنده و اگر بصورت متحرک باشد با ریلهای آن مدام چک شده و درصورت نیاز تعمیر گردند.

در صورت عقد قرارداد نگهداری و تعمیرات تاورکرین، کارشناسان ایمنی تاورکرین سپهرکرین کلیه نکات فوق را کنترل و در چک لیست ایمنی جرثقیل ثبت میکنند. همچنین سرپرست ایمنی و سرپرست فنی کارگاه موظفند که بصورت مداوم کلیه ادوات و تجهیزات جرثقیل را کنترل کرده و آن را در چک لیست ایمنی و بازرسی تاور کرین ثبت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید