خرید و فروش تاور کرین 3 تن از جمله خدمات شرکت تاورکرین سپهرکرین است که با بیمه نامه حمل و نصب و ضمانت کیفیت جرثقیل انجام می‌گیرد. این شرکت معتبرترین مرکز و نماینده تاور کرین پتن فرانسه در ایران می‌باشد. قیمت تاور کرین بدلیل واردات مستقیم ارزان‌تر ار کلیه رقبا بوده و مسلما دارای کیفیت مطلوب و گارانتی می‌باشد. پس از خرید تاورکرین از سپهرکرین، در صورت عدم رضایت از کیفیت و نحوه تحویل تاور، تا 72 ساعت زمان تعویض یا عودت جرثقیل را خواهید داشت. اگر مایل به خرید تاورکرین نبوده و زمان پروژه شما کوتاه است؛ می‌توانید از خدمات اجاره جرثقیل برجی بهره ببرید.

همانطور که می‌دانید هر پروژه نسبت به مکان اجرایی، نوع و زمان انجام پروژه، نیازمند یک نوع تاور کرین خاص می‌باشد. در مقاله تاور کرین چیست؟ بطور مفصل پیرامون انواع این وسیله صحبت شده است. جهت انتخاب مناسب تاور کرین برای پروژه خود، با بیشترین بازدهی و کارایی با مشاوران ما تماس بگیرید. یکی از مهمترین مراحل راه‌اندازی پروژه پس از خرید تاورکرین ، مونتاژ جرثقیل و انتخاب تیم حرفه‌ای خصوصا یک اپراتور باتجربه است.

تاور کرین سپهر کرین با سالها تجربه در زمینه مونتاژ و دمونتاژ تاورکرین و با دارا بودن سرمایه انسانی مجرب، در این زمینه نیز آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به مشتریان خود را دارا می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس با مشاوران و استعلام قیمت