اجاره تاورکرین تنها یکی از خدمات شرکت تاور کرین سپهر کرین میباشد. این شرکت سالهاست که در عرصه ماشین‌آلات ساختمانی خصوصاً جرثقیل برجی فعالیت دارد. تاورکرین سپهر کرین معتبرترین مرکز پتن فرانسه در ایران میباشد. این مرکز سالها پیش به واردات تاورکرین در انواع مختلف آن پرداخته است که تاورکرین‌های پتن نیز جزوی از آنهاست.

اجاره تاور کرین در این مرکز طبق نرخ‌های اتحادیه و بصورت کاملا حرفه‌ای انجام میگیرد. تمامی تاورکرین‌های اجاره داده شده دارای بیمه‌نامه حمل و نصب میباشند. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان جرثقیل برجی اجاره شده را به محل اعزام خواهند کرد. آنها با رعایت تمامی قوانین ذکر شده از سوی اتحادیه به مونتاژ تاورکرین انتخابی شما میپردازند. لازم بذکر است تمامی خدمات ارائه شده از سوی شرکت شامل گارانتی میباشد.

شرایط اجاره تاور کرین از شرکت سپهر کرین

اگر نیاز دارید تنها بخشی از جرثقیل برجی را اجاره کنید ما این کار را برای شما انجام میدهیم. تاورکرین سپهرکرین به تامین قطعات و لوازم جانبی برای پروژه‌های شما می‌پردازد. در صورت نیاز به افزودن سکشن به تاورکرین خود ، میزان و نوع انتخابی شما در اسرع وقت به شما اجاره داده میشود. 

اگر قطعه‌ای از تاورکرین شما خراب شده و به تعمیر نیاز دارد ما قطعه موردنظر را تا زمان تعمیر به شما اجاره می‌دهیم. تعمیرات انواع جرثقیل برجی و آسانسورهای کارگاهی به همراه قطعات جانبی آن نیز توسط تاورکرین سپهرکرین انجام میگیرد.

شرکت تاورکرین سپهرکرین آمادگی کامل در همکاری با تمامی ارگان‌ها، سازمان‌ها، شرکتهای خصوصی و اشخاص را نیز دارد. سالها سابقه و تجربه کارشناسان ما با سازمانهای بزرگ و انجام پروژه‌های عظیم ساختمان سازی گویای مهارت و اعتبار ما میباشد.

اجاره جرثقیل برجی در انواع مختلف

تاورکرین سپهرکرین به اجاره انواع تاورکرین در برندهای گوناگون با تناژ مختلف می‌پردازد. همچنین اگر نمیدانید برای پروژه خود چه تاورکرینی را کرایه کنید با مشاوران ما تماس گرفته و بصورت رایگان به مشورت بپردازید. در صورت تمایل به مشاهده انواع جرثقیل های اجاره داده شده توسط سپهر کرین و مشخصات فنی هریک به صفحه دانلود کاتالوگ مراجعه نمایید.

دیگر خدمات ارائه شده توسط تاورکرین سپهرکرین

  • مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین
  • خرید و فروش تاور کرین
  • صدور بیمه نامه حمل و نصب تاور کرین
  • افزایش سکشن تاور کرین
  • واردات تاور کرین
  • تامین قطعات تاور کرین

جهت اطلاع از قیمت اجاره یا خرید و فروش تاورکرین با ما تماس بگیرید.

09125697890
026-36107375

دیدگاهتان را بنویسید