اجاره تاور کرین و انتخاب نوع و تناژ مناسب جرثقیل، یکی از دغدغه‌های پیمانکاران هنگام شروع پروژه‌های ساختمانی می‌باشد. همچنین نحوه اخذ قرارداد اجاره جرثقیل برجی و شرایط ذکر شده در آن نیز از نکات مهم می‌باشد. توجه به برخی نکات کوچک ولی اساسی برای انتخاب صحیح جرثقیل برجی موردنیازتان تاثیر قابل توجهی در زمان ساخت و بودجه شما خواهد داشت.

اجازه دهید تجربه تیم فنی ما در سپهر کرین راهنمای شما باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت اجاره تاور کرین با ما تماس بگیرید. در ادامه سعی می‌کنیم با ارائه راهکارهایی در انتخاب صحیح نوع تاور کرین هنگام اجاره و چگونگی اخذ قرارداد به شما کمک کنیم.

قیمت اجاره تاور کرین بر چه اساسی تعیین میشود؟

پیش از تماس جهت استعلام قیمت اجاره جرثقیل بهتر است نیازهای خود را دقیق بررسی کنید. ابتدا سعی کنید تخمین دقیقی از وزن بار موردنیاز جهت جابجایی در ساخت و سازتان بدست آورید. زیرا این نکته مهمترین عامل تعیین کننده قیمت اجاره تاور کرین میباشد.

شرایط مکانی که قرار است تاور کرین در آن محل نصب و راه‌اندازی گردد در قیمت اجاره جرثقیل نقش دارد. هموار یا ناهموار بودن زمین. آب و هوای محل، ساختمان ها و موانع احتمالی اطراف سایت کاری مانند وجود خطوط برق و...

گاهی بدلیل نیازهای خاص پروژه کاریتان به تجهیزات بیشتری جهت حمل و نقل یا مونتاژ تاور کرین نیاز خواهید داشت. این هزینه ها نیز باید بطور کامل برآورد گردد.

مسلما نوع برند درخواستی شما نیز در قیمت تمام شده اجاره جرثقیل تاور کرین نقش خواهد داشت. بطور مثال تاور کرین زوم لاین چین قیمت پایین تری نسبت به تاور کرین پتن فرانسه یا لیبهر آلمان خواهد داشت. البته این امر نیز دلیل بر پایین بودن کیفیت جرثقیل یک برند خاص نمی‌باشد.

 

هنگام عقد قرارداد اجاره تاور کرین به چه نکاتی توجه کنید؟

ابتدا لازم است به این نکته اشاره کنیم که 2 نوع قرارداد اجاره تاورکرین داریم که هرکدام بندها و شرایط کاملا متفاوتی دارند. قرارداد پیمانکاری جرثقیل و قرارداد اجاره جرثقیل. قرارداد پیمانکاری دارای مقررات و قوانینی است اما قرارداد اجاره بیشتر شبیه قرارداد اجاره یک شی می‌باشد.

اگر میخواهید از خدمات، تخصص و تجربه تیم فنی شرکت اجاره دهنده جرثقیل نیز استفاده کنید باید اقدام به اخذ قرارداد پیمانکاری نمایید. اگر تجربه و مهارت کافی در زمینه نصب، نگهداری و استفاده از تاور کرین ها ندارید بهتر است این نوع قرارداد را انتخاب کنید.

نکاتی که بایستی هنگام عقد قرارداد اجاره تاور کرین به آنها توجه کنید:

  • توجه به قید مشخصات فنی تاور کرین در قرارداد مانند: مدل و سال ساخت جرثقیل، تناژ و ظرفیت باربرداری
  • نحوه ارائه خدمات اپراتوری
  • نحوه ارائه خدمات نگهداری و تعمیرات تاور کرین
  • تعیین ناظرین دستگاه جهت بازرسی های ماهیانه و سالیانه
  • بیمه های تحت پوشش (بیمه حوادث، بیمه مسئولیت و...)
  • شرایط پشتیبانی هنگام بروز نقص فنی
  • نحوه پرداخت مبلغ اجاره ماهیانه تاور کرین
  • شرایط مربوط به حسن انجام کار و چگونگی دریافت خسارت وارده از محل ضمانت
  • مراجعه به مکان های معتبر فروش و اجاره تاور کرین

چرا از سپهر کرین تاور کرین اجاره کنید؟

شرکت تاور کرین سپهر کرین معتبرترین مرکز پتن فرانسه در ایران بوده و سالهاست که در عرصه ماشین‌آلات ساختمانی خصوصاً جرثقیل برجی فعالیت دارد. تاورکرین سپهر کرین بدلیل واردات مستقیم جرثقیل تاور کرین همواره مناسب ترین قیمت بازار را در اختیارتان گذاشته و بدلیل دانش فنی بالا درکنار موجودی کامل از تمامی قطعات و لوازم یدکی، همواره خدمات پشتیبانی با بهترین کیفیت را ارائه میدهد.

اجاره تاور کرین در این مرکز طبق نرخ‌های اتحادیه و با قرارداد پیمانکاری بصورت کاملا حرفه‌ای انجام میگیرد. تمامی تاورکرین‌های اجاره داده شده دارای بیمه‌نامه حمل و نصب میباشند. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان جرثقیل برجی اجاره شده را به محل اعزام خواهند کرد. آنها با رعایت تمامی قوانین ذکر شده از سوی اتحادیه و ایمنی بالا به مونتاژ تاور کرین انتخابی شما می‌پردازند. لازم بذکر است تمامی خدمات ارائه شده از سوی شرکت شامل گارانتی میباشد.

 

شرایط اجاره تاور کرین از شرکت سپهر کرین

اگر نیاز دارید تنها بخشی از جرثقیل برجی را اجاره کنید ما این کار را برای شما انجام میدهیم. تاورکرین سپهرکرین به تامین قطعات و لوازم جانبی برای پروژه‌های شما می‌پردازد. در صورت نیاز به افزودن سکشن به تاورکرین خود ، میزان و نوع انتخابی شما در اسرع وقت به شما اجاره داده میشود. 

اگر قطعه‌ای از تاورکرین شما خراب شده و به تعمیر نیاز دارد ما قطعه موردنظر را تا زمان تعمیر به شما اجاره می‌دهیم. تعمیرات انواع جرثقیل برجی و آسانسورهای کارگاهی به همراه قطعات جانبی آن نیز توسط تاورکرین سپهرکرین انجام میگیرد.

شرکت تاورکرین سپهرکرین آمادگی کامل در همکاری با تمامی ارگان‌ها، سازمان‌ها، شرکتهای خصوصی و اشخاص را نیز دارد. سالها سابقه و تجربه کاری تیم فنی ما با سازمانهای بزرگ و انجام پروژه‌های عظیم ساختمان سازی گویای مهارت و اعتبار ما است.
 

سوالات متداول اجاره تاور کرین

قیمت اجاره تاور کرین نو و دست دوم چقدر است؟
قیمت اجاره تاور کرین به برند، نوع و تناژ موردنیاز پروژه شما بستگی دارد. ما در سپهرکرین بدلیل واردات مستقیم و حذف واسطه ها مناسب ترین قیمت بازار را ارائه میدهیم.
اجاره تاور کرین برای چه کسانی مناسب است؟
اگر پروژه شما در زمان کوتاهی به سرانجام رسیده و پیمانکار پروژه های بزرگی نیستید؛ بهتر است به جای خرید تاور کرین به اجاره آن اقدام نمایید تا هم هزینه های اولیه را کاهش داده، هم پس از اتمام پروژه به مکانی جهت نگهداری تاور نیاز نداشته باشید.
میزان کارکرد و عمر تاور کرین اجاره شده چقدر است؟
تاورکرین ها عمر بالایی داشته و برخی از آنها تا 50 سال نیز عمر میکنند. نحوه تعمیرات و نگهداری و مدت زمانی که تاورکرین کار کرده است از عمر آن بسیار مهمتر است و این امر را تنها با بررسی تاورکرین از نزدیک میتوانید متوجه شوید. پس برای اجاره تاور کرین دست دوم با ایمنی و سلامت بالا که حین اجرای پروژه باعث توقف کار نشده و سبب تاخیر در روند پروژه تان نگردد؛ بهتر است به نمایندگی های معتبر و قدیمی در حوزه ماشین آلات صنعتی مراجعه کنید.
مراحل اجاره تاور کرین چگونه است؟
پس از تماس با نمایندگی معتبر سپهرکرین، کارشناسان شرکت جهت بررسی محل نصب تاور و شرایط پروژه شما در محل حضور یافته و سپس به عقد قرارداد اجاره تاور کرین میپردازید.
آیا قیمت اجاره جرثقیل تاور کرین در تهران با سایر شهرستان ها متفاوت است؟
خیر - قیمت اجاره جرثقیل برجی تنها به تناژ و برند انتخابی شما بستگی داشته و برای سراسر کشور یکسان است.
پوشش بیمه ایی تاورکرین اجاره شده چگونه است؟
بیمه تاور کرین در چند مدل بیمه آتش سوزی، بیمه مسئولیت، بیمه حمل و نصب و راه اندازی و... وجود داشته که زمان عقد قرارداد اجاره تاورکرین بایستی از شرکت ارائه دهنده خدمات مرتبط با بیمه جرثقیل را نیز بخواهید.
 
  • اگر هنوز نمی‌دانید برای پروژه خود چه تاورکرینی را کرایه کنید؟ با مشاوران ما تماس گرفته و از تجربه کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

جهت اطلاع از قیمت اجاره ماهیانه تاور کرین با ما تماس بگیرید.

09125697890
026-36107375
۴.۷/۵ - (۲۷ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید