خرید و فروش و اجاره آسانسور کارگاهی

آسانسورهای کارگاهی (Industrial Elevator) برای حمل بار و افراد، در فضای باز ساختمانی طراحی شده‌اند. آسانسورهای ساخته شده از مواد با کیفیت بالا را میتوان بمنظور برآورده ساختن حمل و نقل ایمن برای کارکنان، مصالح ساختمانی، ابزار و تجهیزات تقریبا برای هر سازه‌ای مورد استفاده قرار داد. بسته به نوع محیط کار، آسانسورها به انواع کارگاهی، صنعتی و... تقسیم میشوند. آسانسورهای کارگاهی مصارف مختلفی داشته و اغلب در ساخت پل و تونل، برج انتقال، دکل، دودکش، نیروگاه، سیلو، ساختمان سازی، راه سازی، در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، کشتی سازی، بندرها، معدن فلز و فولاد و... مورد استفاده قرار می‌گیرند.

جهت انتخاب آسانسور کارگاهی مناسب به چه نکاتی توجه کنیم؟

در انتخاب آسانسور کارگاهی بایستی برخی فاکتورها را درنظر بگیرید که مهمترین آن نوع محموله، ابعاد و جنس موادی است که نیاز به جابجایی دارند. بالابرها جهت حمل مواد پودری، مواد قابل انفجار، مصالح و افراد متفاوت هستند.

از دیگر فاکتورهای مهم، فضای موردنیاز جهت نصب و راه‌اندازی آسانسور است. میزان ارتفاع موردنیاز بالابری، میزان ظرفیت حمل بار، سرعت بالا رفتن آسانسور، ابعاد کابین، قدرت الکتروموتور دستگاه و برق مصرفی آن را نیز باید در هنگام اجاره یا خرید و فروش آسانسور کارگاهی مدنظر قرار دهید.

خرید و فروش یا اجاره آسانسور کارگاهی و صنعتی

آسانسورهای کارگاهی سپهرکرین با بالاترین استاندارهای صنعتی بوسیله قطعات فولادی بالاترین قدرت درکنار عملکرد طولانی مدت را به شما ارائه خواهند داد. بالابرهای سپهرکرین از فولاد تقویت شده برای نگهداشتن آسانسور از انحراف و چرخش زیر وزن بار استفاده میکنند. بدنه آسانسور صنعتی از سورتمه جدا بوده تا سر و صدا و ارتعاش را برای سواری صاف و آرام به حداقل برساند. جهت اجاره یا خرید و فروش انواع آسانسورهای کارگاهی یا صنعتی با تاورکرین سپهرکرین تماس بگیرید.

جهت اطلاع از قیمت اجاره یا خرید و فروش آسانسور کارگاهی و صنعتی با ما تماس بگیرید.

09125697890
026-36107375